Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Вітаємо Вас на сайті Козацького ліцею Новокаховської міської ради!

Онлайн тренажер для усунення психологічних проблем

30 жовтня 2023 о 06:32 | Гетьман С. О. | немає коментарів

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року No 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення.

04 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

29 травня 2023 о 16:51 | Гетьман С. О. | немає коментарів

До уваги батьків майбутніх першокласників!

31 березня 2023 о 13:56 | Гетьман С. О. | немає коментарів

Те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри.

15 лютого 2022 о 21:03 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Сьогодні учнівське самоврядування ліцею нагадало учням 1-11 класів про збереження довкілля від повсякденного сміття. Нагадали, що відходи можна сортувати та компостувати, адже лише таким чином людство зможе підтримати екосистему. Зазначили, що лише відходи з пластику розкладаються більш 500 років, наносячи шкоду грунту.Презентували навчальний посібник "Навчальний пакет з основних джерел забруднення річок та найкращих доступних рішень зменшення їх засмічення", який отримав ліцей завдяки участі у Міжнародному проєкті "Чистіші річки - чистіші моря".☝️ Оголосили про початок акції "Здай петпляшку - збережи природу".

25 січня 2022 о 06:35 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Напевно кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я. Саме тому з 10.12.21 по 10.01.22 р. у нашому ліцеї пройшов місячник "Бути здоровим - це класно"

Колектив ліцею вітає Всіх з прийдешнім Новим роком.Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій.Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2022 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги

31 грудня 2021 о 10:07 | Мильник І. Ю. | немає коментарів

Діточки з нетерпінням чекають приходу червононосого Діда Мороза та тендітної красуні Снігуроньки. А ще більше чекають на подарунки.Наш шкільний Дід Мороз вже розпочав свої новорічні вітання. Сьогодні завітав до учнів 1-4 класів.
Новорічні заходи проходили в межах одного класу та відповідно вимог "жовтого" рівня епіднебезпеки

23 грудня 2021 о 06:58 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Протягом року наш заклад брав участь у багатьох заходах направлених на збереження навколишнього середовища. Всі заходи проходили в межах міжнародного проєкту "Чистіші річки - чистіші моря". Сьогодні ми отримали подяку за успішну реалізацію проєкту та футболки для дітей. Колектив ліцею вдячний нашим учням, батькам за допомогу у виконанні поставлених завдань, а також екологічній організації Новокаховская ГОЭО "МАМА-86-Новая Каховка" за можливості та підтримку.

20 грудня 2021 о 07:05 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Вже в цю ніч до кожної дитинки завітає св.Миколай з подарунками. А наш шкільний Миколай вже розпочав свою роботу.
Учнівським самоврядуванням нашого ліцею розпочато щорічну акцію до Дня св. Миколая. Учні середніх та старших класів підготували привітання для малюків, а спонсорами солодких подарунків стали батьки.
Заходи проведено відповідно до протиепідеміологічних вимог.

18 грудня 2021 о 07:14 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Колектив Козацького ліцею вакцинований на 100%
#Вакциновані_й_відкриті
#Міністерство_охорони_здоров'я_України
#Міністерство_освіти_й_науки_України
#UNICEF

18 грудня 2021 о 07:10 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Представники громадської організації "Асоціація жінок України "ДІЯ" завітали до наших діток з подарунками.

18 грудня 2021 о 07:08 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український ВНЗ. Навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів. Та вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.
Дедалі більше молоді обирає навчатися тут.
Це складний, але свідомий вибір.
Вартий нашої підтримки.
Перемагаючи у боротьбі за людей, ми наближаємо повернення наших територій.

17 грудня 2021 о 12:19 | Моцьо О. М. | немає коментарів

НапередодніДня св. Миколая до наших ліцеїстів завітали з подарунками "чарівники". Частинку свята малюкам подарували працівники Ювенальної превенції Каховського РВП ГУНП та ГО Всеукраїнська співдружність "Пошук зниклих дітей". Ми щиро вдячні їм за привітання та увагу до наших учнів.

17 грудня 2021 о 07:25 | Моцьо О. М. | немає коментарів

Сьогодні наші учні, що виховуються в багатодітних сім'ях, отримали солодкі подаруночки від міського голови Коваленка Володимира Івановича та відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.

17 грудня 2021 о 07:19 | Моцьо О. М. | немає коментарів