Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Бути здоровим - це класно!

Дата: 10 січня 2022 о 13:11, Оновлено 11 січня 2022 о 11:26
190 переглядів

Напевно кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я. Саме тому з 10.12.21 по 10.01.22 р. у нашому ліцеї пройшов місячник "Бути здоровим - це класно"

Під час місячника проведено ряд заходів:
-    Вчителями фізичної культури проведено спортивні естафети «Здоровим бути - здорово» для учнів 2-4 класів. Переможців нагороджено грамотами.
-    Класними керівниками 1-11 класів підготовлено та проведено години спілкування «Здоров’я - найвища цінність».
-    Соціальним педагогом Столяр Т.А. проведено тренінг «Твоє життя – твій вибір» (розвиток навичок здорового способу життя) для учнів 7-х класів.
-    Протягом Місячника педагог-організатор Русіна О.О., у співпраці з класними керівниками, підготувала виставку учнівських малюнків та плакатів з теми збереження здоров’я та безпека життєдіяльності «Я і мої друзі за здоровий спосіб життя». Активну участь у виставці взяли учні 5-х класів (класні керівники Соколенко О.О. та Фісюк О.А.).
-    Психологічною службою оформлено інформаційний куточок  щодо пропаганди здорового способу життя та профілактики шкідливих звичок: «7 правил здорового способу життя», «Міфи та правда про здоров'я», «10 способів покращення самопочуття»(для учнів, батьків, учителів).
-    Бібліотекарем ліцею Анастюк Т.О. підготовлено книжкову виставку «Здоров’я в моїх руках».
-    Мильник І.Ю. ,заступник директора з виховної роботи , для учнів 6-7 класів підготувала та провела вікторину «Здоровим бути круто!». Під  час проведення вікторини визначено найвідповідальніший клас щодо свого здоров’я  - це 7-А клас. Учасники нагороджені подяками та медальками «Здоровим бути круто!».
-    Представником амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 Азаренко М.Л. з учнями 8-9 класів проведено лекцію «Здорова нація – майбутнє України».
-    Для учнів 1-2 класів класні керівники підготували та провели ігрові п’ятихвилинки «Мандрівка країною Здоров'я».
-    Протягом Місячника учасники учнівського самоврядування долучилися до проведення з учнями 1-3 класів Веселих перерв (рухові активності).
-    Сестрою медичною Жуковою І.О. для учнів 4-6 класів проведено бесіду «Обираємо здорову їжу».
-    Класні керівники 1-11 класів під час  батьківських зборів (Zoom-конференція)  обговорили питання «Створення  безпечних умов  виховання дітей у побуті, формування  у них  гігієнічних  навичок та звичок здорового харчування, фізичної активності, безпечної комунікації».
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.